23.11.2018 - Rodzinna Impreza Andrzejkowa

Szanowni Państwo.
Za nami kolejna Rodzinna Impreza Andrzejkowa. Organizując Imprezę mamy na celu nie tylko integrację środowiska lokalnego, ale chcemy aby Państwo wspólnie spędzili czas ze swoim dzieckiem, dziećmi, z rodziną. Cieszę się, że znaleźli Państwo czas i byli w tym dniu z dzieckiem w miejscu, w którym spędza znaczną część każdego dnia.
„Mieć czas dla dziecka - to początek wszelkiego wychowania”.

Mam nadzieję, że zaproponowany program spodobał się młodszym i starszym, i każdy z Państwa znalazł coś dla siebie.
Dziękuję Radzie Rodziców z Panią Sylwią Mateją na czele, za wielkie zaangażowanie i zorganizowanie dzisiejszej Imprezy.
Serdecznie dziękuję współorganizatorowi tegorocznej Imprezy - Radzie Dzielnicy Zaborze – Północ.
Dziękuję sponsorom - Firmie Kaufland - Panu Błażejowi Błażejewskiemu - Dyrektorowi Marketu, Przedsiębiorstwu, które chciało pozostać anonimowe, Zakładowi Masarsko-Wędliniarskiemu BIENIOSZEK.
Chciałam serdecznie podziękować Wszystkim, którzy w sposób szczególny zaangażowali się w Rodzinną Imprezę Andrzejkową.
Dziękuję tym Rodzicom, którzy wspólnie z dziećmi przygotowali przepiękne prace oraz przekazali różne przedmioty na loterię, a także upiekli przepyszne ciasta i przygotowali inne smakołyki.
Serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom którzy zaangażowali się w przygotowanie i obsługę dzisiejszej Imprezy. Dziękuję Paniom pracującym w kuchni za wyśmienity (jak zwykle) bigos.
Serdecznie dziękuję dzieciom z klas drugich uczestniczącym w zajęciach kółka plastycznego za wykonanie wraz z nauczycielem pięknych stroików, które były wspaniałą dekoracją stołówki.
Równie serdecznie dziękuję Panu Radosławowi Chwiej za poprowadzenie dzisiejszej imprezy.
Dziękuję Pani Anecie Garlińskiej-Preg i Ratownikom WOPR - Zabrze za prowadzenie gier i zabaw edukacyjno-sportowych: ratowniczego toru przeszkód oraz warsztatów elementarnych umiejętności z zakresu ratownictwa wodnego.
Dziękuje wszystkim, którzy przygotowali i poprowadzili wróżby, warsztaty artystyczne, loterię, licytację, rozgrywki szachowe, malowali dzieciom buzie, obsługiwali catering.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy byli w tym dniu z nami.

Agata Gąsior – Dyrektor Szkoły