XI Miejska Konferencja podsumowująca Program Profilaktyczno-Edukacyjny "Jak żyć bezpiecznie i zdrowo we współczesnym świecie? - Ekologiczne kicanie"

6 czerwca 2019 r. odbyła się XI Miejska Konferencja podsumowująca realizację Programu Profilaktyczno-Edukacyjnego "Jak żyć bezpiecznie i zdrowo we współczesnym świecie? - Ekologiczne kicanie" . W związku z tym każda szkoła przygotowała zdrowy poczęstunek - w naszym przypadku była to sałatka z kuskus z ciecierzycą i soczewicą, muffinki warzywno-serowe oraz lemoniada. Działania ekologiczno-zdrowotne każdej szkoły były prezentowane na slajdach. Każda szkoła otrzymała certyfikat i książkę M. Mazur i A. Ulatowskiej "Bułka i spółka - rzecz o zdrowym jedzeniu".