Czas do szkoły :)

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego otwiera nowe możliwości i wyzwania, skłania do podejmowania ambitnych postanowień i wcielania w życie twórczych planów.
Z tej okazji życzymy Wam Drodzy Uczniowie, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Wierzymy, że każdy dzień spędzony w szkole będzie dniem przynoszącym nowe doświadczenia i wiedzę, którą w przyszłości spożytkujecie jak najlepiej.

Wszystkim Nauczycielom życzymy satysfakcji z wypełniania zadań edukacyjnych kształtujących umysły i serca młodych ludzi, wielu sukcesów zawodowych oraz owocnej współpracy i dobrej atmosfery.
Rodzicom życzymy, aby potrafili dostrzegać u swoich dzieci (tych małych i tych już trochę wyrośniętych) nawet te najmniejsze osiągnięcia i starania, i chwalić je za nie.

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Zabrzu.