Zabawa karnawałowa - 15.02.2020

15 lutego 2020 r. odbyła się coroczna karnawałowa zabawa charytatywna. Serdecznie dziękuję Pani Bożenie Rybińskiej – Prezes ROD „Biała Róża”wraz z Zarządem, że udostępniła w celach charytatywnych sali na zabawę. Dziękuję Radzie Rodziców ZSO nr 14 w Zabrzu z Panią Sylwią Mateją na czele za zaangażowanie w organizację zabawy. Dziękuję Panu Eugeniuszowi Tomczykowi za, jak zwykle, profesjonalne poprowadzenie imprezy. Dziękuję Panu Bogusławowi Makarowi za udostępnienie FOTOBUDKI. Równie serdecznie dziękuję wszystkim sponsorom, którzy przekazali przedmioty na licytację, rodzicom naszych uczniów za pyszne ciasta i obsługę zabawy oraz pracownikom szkoły za przygotowanie jedzenia i również obsługę zabawy. Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.