Konkurs ekologiczny ECO Ja, ECO Ty pod hasłem "A może morze?" został rozstrzygnięty :)

W tegorocznej edycji zadaniem zespołów dwuosobowych było nakręcenie krótkiego filmu, spotu reklamowego przedstawiającego problem rosnącego zanieczyszczenie mórz i oceanów.

Z uwagi na pandemię nie mogliśmy zorganizować uroczystego wręczenia nagród. Zwycięzcy odebrali nagrody w swoich macierzystych szkołach. I miejsce zdobył zespół ZSO nr 14 w Zabrzu - Szkoła Podstawowa nr 17, II miejsce uczniowie ze Szkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w Zabrzu, a III miejsce i wyróżnienie uczniowie z Szkoła Podstawowa nr 36 im. Juliana Tuwima w Zabrzu.
Fundatorami nagród byli: Miasto Zabrze, Wodociągi Zabrze i ZPEC Zabrze.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy bardzo sponsorom.
Mamy nadzieję, że przyszłoroczna edycja odbędzie się w bardziej sprzyjających okolicznościach.