11 listopada

W związku z tym, że tegoroczna rzeczywistość maluje się inaczej niż zwykle, uczniowie naszej szkoły w domowym zaciszu stworzyli krótkie nagrania upamiętniające kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Kilka wspomnień dodała prowadząca Szkolne Koło Teatralne – Pani Agnieszka Beldzik - i oto efekt.
To nasz hołd złożony Polsce: https://1drv.ms/u/s!AvicBg6KqmiEgzCjRDyxTGaCq8fZ?e=M1mQsk

Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości. Józef Piłsudski

10 listopada 2020 r., o godzinie 11:11 odśpiewaliśmy Hymn Państwowy. Wzięliśmy udział w akcji #SzkołaDoHymnu.
W ub. roku Hymn zaśpiewało prawie 700 uczniów i pracowników szkoły. W tym roku nieliczna grupa uczniów przebywających w szkole wraz z nauczycielami i pracownikami administracji i obsługi, a pozostali uczniowie w swoich domach przed monitorami komputerów. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się do akcji.