Podziękowanie za udział w akcji "Razem na Święta"

Głównym celem akcji było zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.

Nasz Zespół aktywnie włączył się w akcję zorganizowaną przez Fundację „Twój Everest” – Serce dla Seniora oraz w akcję „Szlachetna Paczka”.
Uczniowie szkoły podstawowej pod kierunkiem nauczycieli przygotowali jasełka „Niebiańskie zamieszanie”, które zdalnie zostały udostępnione nauczycielom i rodzicom. Ze względu na pandemię nie mogliśmy w tym roku odwiedzić pensjonariuszy Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego „Pomocna Dłoń” w Zabrzu. Przekazaliśmy link z nagraniem jasełek i życzeniami świątecznymi.
Nauczyciele i uczniowie liceum przygotowali Międzypokoleniowe Warsztaty Świąteczne, w których uczestniczyli przedstawiciele uczniów, rodziców i nauczycieli.
Uczniowie Zespołu nie zapomnieli również o Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Zabrzu „Psitulmnie”, gdzie przekazaliśmy karmę dla psów i kotów.
Dziękujemy całej Społeczności szkolnej za zaangażowanie.