13.10.2017 - Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

„Ten kto choć jeden dzień przepracował, jako nauczyciel, wie jak trudna i jednocześnie satysfakcjonująca potrafi to być praca. Praca, która nie kończy się z dzwonkiem lekcyjnym i wyjściem poza mury szkoły. Nauczycielem się jest”.

13 października 2017 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. W części oficjalnej głos zabrała Pani dyrektor, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie uczniów oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom szkoły. W części artystycznej uczniowie z klasy IIIa i IIIb pod kierunkiem Pani Beaty Celak, Pani Anny Smoleń-Bieniasz i Pani Agnieszki Kapuścik oraz chór szkolny pod kierunkiem Pani Katarzyny Gołuzd - przepięknym śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie nauczycielom. Na zakończenie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców Pani Sylwia Mateja, która w pięknych słowach podziękowała za trud włożony w wychowanie i edukację dzieci. Reprezentanci uczniów rozdali nauczycielom i pracownikom szkoły słodkie upominki.

Więcej zdjęć tutaj.