19.10.2017 - Dzień Otwarty w ZCKOiZ

Cytujemy za ZCKOiZ:

Jeśli ktoś chciał „podejrzeć” jak działamy, uczymy się i pracujemy, lub po prostu zobaczyć jak jest w naszej szkole, spotkać się z uczniami i nauczycielami w „akcji” - miał ku temu świetną okazję podczas DNIA OTWARTYCH PRACOWNI organizowanego 19 października w ZCKOiZ.

Tego dnia odwiedziło nas prawie 160 osób, uczniów ostatnich klas gimnazjalnych, siódmych klas szkół podstawowych, nauczycieli i doradców zawodowych. Zaprezentowali się wszyscy zawodowcy czyli BUDOWLAŃCY, GEODECI, MECHANICY, GRAFICY I REKLAMOWCY. Nasi goście mogli nie tylko zobaczyć pracownie, ale także spróbować swoich sił w mini studiu fotograficznym, stworzyć własny slogan reklamowy, odwiedzić nowoczesne laboratoria budowlane, poznać sprzęt geodezyjny czy popracować na frezarkach uwielbianych przez naszych mechaników ;-) Dziękujemy za wizytę i do…zobaczenia.