7.11.2017 - VII edycja miejskiego konkursu informatyczno-technicznego „Kartka świąteczna”

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w miejskim konkursie informatyczno-technicznym "kartka Bożonarodzeniowa".

Cele konkursu:
•Kultywowanie tradycji wysyłania kartek świątecznych z życzeniami
•Inspirowanie uczniów do działań twórczych
•Rozwijanie zainteresowań informatyczno-technicznych
•Wdrażanie do poszukiwań różnych rozwiązań informatyczno-technicznych
•Kształtowanie umiejętności poprawnego tworzenia tekstu w programie komputerowym
•Inspirowanie do twórczych poszukiwań plastycznych w programie komputerowym Paint
Ogólna informacja o konkursie:
1. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I – VII szkoły podstawowej.
2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie kartki o tematyce Świąt Bożego Narodzenia.
3. Technika i format kartki dowolna.
4. Uczeń oddaje max po 2 kartki z życzeniami (życzenia wydrukowane na oddzielnej kartce i dołączone spinaczem), (jedna kartka techniką komputerową, druga inną techniką). Kartek nie podpisujemy!
5. Prace będą oceniane w dwóch grupach wiekowych: klasy I – III i klasy IV – VII.
6. Do kartki należy dołączyć metryczkę zawierającą:
Imię i nazwisko ucznia
Imię nazwisko opiekuna
7. Termin oddania prac upływa 30 listopada 2017 r.
- prace oddajemy u Pani Izabeli Kwiatkowskiej
8. Podsumowanie konkursu i rozdanie nagród nastąpi do 15 grudnia 2017 r. (po wcześniejszym powiadomieniu).
9. Prace konkursowe nie będą zwracane, przechodzą na własność organizatora.
10. Oddanie prac na konkurs jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację prac i nazwisk uczniów na wystawie i stronie internetowej szkoły.

Powodzenia!