24.11.2017 - Podziękowania

Szanowni Państwo.

Za nami kolejna - ósma już Rodzinna Impreza Andrzejkowa. Organizując Imprezę mamy na celu nie tylko integrację środowiska lokalnego, ale chcemy aby Państwo wspólnie spędzili czas ze swoim dzieckiem, dziećmi, z rodziną. Cieszę się, że znaleźli Państwo czas i byli w tym dniu z dzieckiem w miejscu, w którym spędza znaczną część każdego dnia.

„Mieć czas dla dziecka - to początek wszelkiego wychowania”.

Mam nadzieję, że zaproponowany program spodobał się młodszym i starszym, i każdy z Państwa znalazł coś dla siebie.

Dziękuję Radzie Rodziców z Panią Sylwią Mateją na czele, za wielkie zaangażowanie i zorganizowanie dzisiejszej Imprezy.

Serdecznie dziękuję współorganizatorowi tegorocznej Imprezy - Radzie Dzielnicy Zaborze-Północ. Miło nam było gościć Pana Antoniego Strzodę – Radnego Rady Miasta Zabrze i Przewodniczącego Rady Dzielnicy Zaborze-Północ oraz Panią Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zabrzu – mgr Urszulę Koszutską.

Dziękuję sponsorom - Firmie Kaufland oraz Panu Błażejowi Błażejewskiemu -Dyrektorowi Marketu, Firmie HH POLAND S.A. z Gliwic, Przedsiębiorstwu, które chciało pozostać anonimowe, Urzędowi Miejskiemu w Zabrzu, Zakładowi Masarsko-Wędliniarskiemu BIENIOSZEK.

Chciałam serdecznie podziękować Wszystkim, którzy w sposób szczególny zaangażowali się w Rodzinną Imprezę Andrzejkową.

Dziękuję tym Rodzicom, którzy wspólnie z dziećmi przygotowali przepiękne prace oraz przekazali różne przedmioty na loterię, a także upiekli przepyszne ciasta i przygotowali inne smakołyki.

Serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom którzy zaangażowali się w przygotowanie i obsługę dzisiejszej Imprezy.

Równie serdecznie dziękuję Panu Eugeniuszowi Tomczykowi, który jak zwykle z wielkim zaangażowaniem poprowadził naszą Imprezę.

Dziękuję Pani Anecie Garlińskiej-Preg i Ratownikom WOPR - Zabrze za prowadzenie gier i zabaw edukacyjno-sportowych: ratowniczego toru przeszkód dla najmłodszych oraz warsztatów z pierwszej pomocy z RKO.

Dziękuję Studiu Tańca AZYL za pokaz i warsztaty taneczne.

Dziękuję Panu Piotrowi Herdzinie za przyjęcie zaproszenia i uatrakcyjnienie swoim występem naszej Imprezy.

Dziękuję Panu Radosławowi Chwiej za prowadzenie KARAOKE.

Dziękuje wszystkim, którzy przygotowali i poprowadzili wróżby, warsztaty artystyczne, loterię, rozgrywki szachowe, malowali dzieciom buzie, obsługiwali catering.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy byli w tym dniu z nami.

Agata Gąsior – Dyrektor Szkoły