Rodzinna Impreza Andrzejkowa - podziękowanie

Szanowni Państwo.

Za nami kolejna, trzecia już Rodzinna Impreza Andrzejkowa. Kolejny raz udowodnili Państwo, że szkoła może być miejscem przyjaznym dziecku i rodzinie. Miejscem,

w którym można przyjemnie i wesoło spędzić czas ze swoim dzieckiem, ze swoimi dziećmi, z rodziną.

Pozwolę sobie powtórzyć słowa, które skierowałam do Państwa otwierając dwa lata temu pierwszą Rodzinną Imprezę Andrzejkową. Rodzina jest najważniejsza w życiu każdego dziecka, każdego człowieka. To właśnie rodzina daje siłę do wszelkiego działania. Często nie mamy czasu na to, aby poświęcić czas tylko dziecku. A przecież „mieć czas dla dziecka - to początek wszelkiego wychowania”. Cieszę się, że znaleźli Państwo ten czas i byli w tym dniu z dzieckiem w miejscu, w którym spędza znaczną część każdego dnia.

Wzorem lat ubiegłych staraliśmy się, aby na Imprezie Rodzinnej każdy z Państwa znalazł coś dla siebie. Mamy nadzieję, że nam się to udało.

Dziękuję Radzie Rodziców z Panią Katarzyną Guziel na czele za wielkie zaangażowanie i zorganizowanie Imprezy Andrzejkowej.

Chciałam serdecznie podziękować Wszystkim, którzy w sposób szczególny zaangażowali się w Rodzinną Imprezę Andrzejkową. Poszukali sponsorów, zorganizowali występy artystów z zewnątrz, przygotowali i poprowadzili wróżby, loterię, gry, karaoke, malowali buzie dzieciom, obsługiwali catering.

Dziękuję trenerom MKS Zaborze – Panu Piotrowi Cichoń i Panu Marcinowi Mateja, a także kierownikowi drużyny rocznika 2002 Panu Tomaszowi Dziedzic za prowadzenie gier i zabaw sportowych dla dzieci. Dziękuję Pani Frey za zorganizowanie warsztatów artystycznych. Dziękuję Pani Małgorzacie Jankiewicz za piękne udekorowanie stołówki i catering.

Dziękuję również tym Rodzicom, którzy wspólnie z dziećmi przygotowali przepiękne prace oraz przekazali różne przedmioty na loterię, a także upiekli przepyszne ciasta.

Dziękuję wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy pomagali przy organizacji Imprezy.

Równie serdecznie dziękuję Panu Eugeniuszowi Tomczykowi, który jak zawsze był

z nami i profesjonalnie poprowadził naszą Imprezę.

Dziękuję wszystkim, którzy byli z nami.

Agata Gąsior – Dyrektor Szkoły

P.S. Kolejna część zdjęć z Imprezy wkrótce :-)