• Odwiedziło nas: 1752089

7.06.2018 - Wyniki konkursu "Znane budowle krajów niemieckojęzycznych"

Cykl comiesięcznych międzyszkolnych konkursów z języka niemieckiego w roku szkolnym 2017/2018 dobiegł końca.
W ostatnim majowym konkursie "Znane budowle krajów niemieckojęzycznych" zwycięzcami zostali:
dwuosobowy team - kl.II a gim. Aleksandra Kampa i Julia Klimczak. Dziewczyny mozolnie pracowały nad makietą jednego z symboli Niemiec - bramą brandenburską (Brandenburger Tor), którą wykonały za pomocą zapałek.
W kategorii szkoły podstawowej na wyjątkowe uznanie zasłużył samotny wojownik - uczeń kl. 7a SP 17, Oskar Auguścik, który przedstawił zamek w Vaduz, stolicy Liechtenstein.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom pomysłu, kreatywności i wytrwałości!!!

Dziękujemy również wszystkim uczniom Gimnazjum nr 17 i SP 17 za niezwykle aktywny udział we wszystkich konkursach i zapraszamy w następnym roku szkolnym.
Do zobaczenia!!!