8.05.2018 - Gościnny udział w posiedzeniu Komisji

Dzisiaj na zaproszenie Przewodniczącego Rady Miasta - Pana Mariana Czochary i Przewodniczącego Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Pana Antoniego Strzody, reprezentacja uczniów z naszej szkoły wzięła udział w posiedzeniu Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Rady Miasta Zabrze w temacie "Niska emisja". Posiedzenie odbyło się w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego. Uczniowie z dużym zainteresowaniem i bardzo aktywnie uczestniczyli w posiedzeniu. Zadawali liczne pytania związane z powietrzem w Zabrzu, ochroną środowiska itp. Dowiedzieli się m.in., że istnieje tzw. Patrol Ekologiczny - nr tel. 986 oraz Miejski Plan Adaptacji Klimatu. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.