• Odwiedziło nas: 1742009

I Turniej Siatkówki Rad Rodziców

18 maja w Gimnazjum nr 20 w Zabrzu odbył się I Turniej Siatkówki Rad Rodziców Zabrzańskich Placówek Oświatowych.

W turnieju wzięły udział drużyny złożone z rodziców i nauczycieli z sześciu szkół w Zabrzu: Gimnazjum nr 20, Zespołu Szkół nr 10, Szkoły Podstawowej nr 28, Szkoły Podstawowej nr 17, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 9, Centrum Edukacji i Rehabilitacji, które rozegrały mecze w systemie „każdy z każdym” w dwóch grupach eliminacyjnych. Najlepsza drużyną okazała się reprezentacja Zespołu Szkół nr 10, drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 17, a trzecie miejsce wywalczyli gospodarze turnieju. W trakcie imprezy uczestnicy wzięli udział w panelu dyskusyjnym pt. „Rola rodziców w placówce oświatowej”, a następnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród współfinansowanych przez Urząd Miasta Zabrze.

I miejsce: Zespół Szkół nr 10

II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 17! - Gratulujemy :)

III miejsce: Gimnazjum nr 20