30.08.2014 - Rok szkolny czas zacząć! :)

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015 wszystkim Uczniom składam serdeczne życzenia, wytrwałości, radości i sukcesów w szkole. Niech te dziesięć miesięcy będzie dla Was czasem poznawania otaczającego świata, rozwijania zainteresowań i poszukiwania drogi dalszego rozwoju. Życzę Wam, byście korzystali z każdej szansy na odniesienie sukcesu. Pamiętajcie, że nauka to inwestowanie w siebie. Traktujcie ją, jako gromadzenie potencjału, który wykorzystacie w dorosłym życiu.

Ciepłe słowa wsparcia kieruję w szczególności do pierwszoklasistów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z edukacją. Chciałabym, aby szkoła była dla Was tym miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.

Szanowni Rodzice, szkoła jest miejscem, w którym Wasze dzieci nie tylko zdobywają wiedzę, ale również uczą się odpowiedzialności i pracowitości. Przekonują się, że w życiu radość i smutek przeplatają się nawzajem. Jestem przekonana, że jesteście mądrymi towarzyszami dla Waszych dzieci w ich drodze ku dorosłości. Życzę Wam jak najwięcej powodów do dumy z tego, że Wasze dziecko wyrasta na dobrego człowieka.

Wszystkim Nauczycielom życzę wszelkiej pomyślności, sukcesów i satysfakcji z pracy dydaktycznej. Proszę pamiętać, że każdy z Państwa jest dla uczniów Przewodnikiem po fascynującym świecie nauki.

Wszystkim życzę więc, by w nowym roku szkolnym każdy z nas otrzymał szansę na sukces i powód do radości.

Dyrektor Szkoły – Agata Gąsior