21.09.2014 - WAŻNY KOMUNIKAT dotyczący Sprawdzianu klas VI

Szanowni Państwo.

1 kwietnia 2015r. odbędzie się sprawdzian klas VI według nowej formuły.

Uczniowie będą pisali sprawdzian w dwóch częściach: cześć I – język polski
i matematyka, część II – język angielski. Zapraszam do zapoznania się z informatorami o sprawdzianie oraz z Komunikatem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 29 sierpnia 2014r. w sprawie sposobu dostosowania warunków

Zapraszam również zarówno uczniów jak i rodziców do obejrzenia filmu, który znajduje się na tutaj.

Agata Gąsior – Dyrektor Szkoły

Informatory o sprawdzianie od roku szkolnego 2014/2015.

Informator o sprawdzianie od roku szkolnego 2014/2015.

Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z dnia 29 sierpnia 2014r. w sprawie sposobu dostosowania warunków i form przeprowadzania w roku szkolnym 2014/2015 sprawdzianu i egzaminu gimnazjalnego do potrzeb uczniów (słuchaczy) ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym niepełnosprawnych, niedostosowanych społecznie oraz zagrożonych niedostosowaniem społecznym.