• Odwiedziło nas: 1742065

27.11.2014 - Moja zakładka do książki

27 listopada odbyło się uroczyste podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursu „Moja zakładka do książki”.

Na konkurs wpłynęło ponad 100 zakładek, a jury miało nie lada problem z wybraniem najładniejszych prac, ponieważ wiele z nich spełniało wymagane kryteria oceny: pomysłowość, walory estetyczne, wykorzystanie różnych materiałów.

Po burzliwych dyskusjach nagrodzono następujące osoby:
1. miejsce - Dominika Bujak kl. IVa,
2. miejsce - Martyna Filiczkowska kl. IVc,
3. miejsce - Justyna Szybko kl. IVc,
wyróżnienie – Alicja Grzelak kl. IIa,
wyróżnienie – Krzysztof Grzelak kl. Ia.

Podsumowanie konkursu uświetniła swoją obecnością Pani Dyrektor, która rozdała uczniom pamiątkowe dyplomy, a laureatom – nagrody książkowe autorstwa Agnieszki Chylińskiej oraz Barbary Catchpole. Na zaproszonych gości czekał także słodki poczęstunek.

Wszystkie nagrodzone i docenione prace zostały wystawione w bibliotece szkolnej. Będzie można je podziwiać do końca I semestru.