18.06.2016 - Festyn rodzinny

18 czerwca 2016r. odbył się na terenie naszej szkoły Festyn Rodzinny. Staraliśmy się zapewnić dla każdego coś miłego.

Wśród wielu atrakcji odbył się mecz piłki siatkowej mamy - córki oraz mecz piłki nożnej ojcowie – synowie.

Oprócz rozgrywek sportowych odbyła się pogadanka na temat bezpiecznego zachowania się nad wodą, pokazy i ćwiczenia przygotowane przez ratowników WOPR Zabrze oraz nauka węzłów stosowanych w ratownictwie wodnym. Dziękuję wszystkim ratownikom za uatrakcyjnienie naszego festynu i poświęcony czas.

Dzieci i rodzice brali udział w różnych zabawach i konkurencjach. Dzieci mogły poskakać na "dmuchańcach" i pojeździć samochodzikami akumulatorowymi.

Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyła się konkurencja dla rodziców RZUT BERETEM.

Dużą atrakcją był przyjazd Policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu wraz z Maskotką Śląskiej Policji – Sznupkiem oraz radiowozu policyjnego wraz z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji Autostradowej. Uczestnicy festynu rodzinnego – zobaczyli wnętrze policyjnego radiowozu oraz zapoznali się z pracą policjantów. Serdecznie dziękujemy.

Oprócz tego były również pyszne ciasta upieczone przez rodziców, galaretki, kawa, kiełbaski z grilla, wata cukrowa, lody, napoje.

Hitem tegorocznego festynu było KOŁO FORTUNY z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez sieć Kaufland, za co serdecznie dziękujemy.

Serdecznie dziękuję Zakładowi Masarsko-Wędliniarskiemu BIENIOSZEK za przekazanie kiełbasek na grilla.

Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców i wszystkim rodzicom, nauczycielom i pracownikom obsługi za wielkie zaangażowanie w organizację Festynu.

Agata Gąsior – Dyrektor Szkoły