9.09.2016 - UWAGA! Konkurs fotograficzny

Zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie fotograficznym „CUDA NATURY”, którego organizatorem jest Ogród Botaniczny w Zabrzu.

1. Tematem przewodnim prac fotograficznych są „Cuda natury”, które powinny być udokumentowaniem jakiegoś niezwykłego zjawiska przyrodniczego lub wyjątkowo interesującego obiektu (grzyba, rośliny, zwierzęcia).

2. Każdy Uczestnik może nadesłać maksymalnie 3 prace fotograficzne, w formie pojedynczych zdjęć.

3. Warunkiem zakwalifikowania prac do konkursu jest ich właściwe opisanie.

4. Prace muszą spełniać następujące warunki techniczne: prace fotograficzne o tematyce „Cuda natury” powinny mieć wymiary minimum 15x20 cm.

Warunkiem umieszczenia wyróżnionych prac na stronie internetowej Ogrodu jest dodatkowe załączenie: CD-ROM'u zawierającego zeskanowane prace fotograficzne albo pliki cyfrowe w formacie JPEG o rozdzielczości 300dpi.

5. Fotografie zgłaszane na konkurs nie mogą naruszać prawa – w szczególności dotyczy to treści powszechnie uznawanych za wulgarne i obraźliwe.

6. Termin zgłaszania prac upływa 23.09.2016r.

7. Prace oddajemy nauczycielowi przyrody.