23.09.2016 - KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY „Z KOTEM MI DO TWARZY”

Zapraszamy uczniów klas I, II, III i IV do udziału w szkolnych eliminacjach do II Regionalnego Konkursu Czytelniczo-Plastycznego „Z KOTEM MI DO TWARZY”.

Zadaniem uczestników konkursu będzie:

• po pierwsze, przeczytanie 3. i 4. części przygód kota Cukierka, czyli książek Waldemara Cichonia: „Popraw się Cukierku!”, „Jak się masz, Cukierku?”, a następnie napisanie testu sprawdzającego wiedzę z przeczytanych utworów,

• po drugie, wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej portret kota Cukierka lub portret rodziny Cukierka, lub najciekawszą przygodę (wymagania techniczne pracy plastycznej: kolaż w formacie A3).

Eliminacje szkolne odbędą się 19 października br. w godz. 10.30 – 11.20 w bibliotece szkolnej. Do tego dnia należy złożyć też pracę plastyczną.

Zainteresowanych konkursem proszę o zgłoszenie u nauczyciela bibliotekarza.

Zwycięzcy wyłonieni w eliminacjach szkolnych wezmą udział w etapie finałowym II Regionalnego Konkursu Czytelniczo-Plastycznego „Z KOTEM MI DO TWARZY” w Dąbrowie Górniczej.