16.12.2016 - Czar wakacji i pięć sukcesów :)

16 grudnia odbyło się podsumowanie i ogłoszenie wyników Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego "Czar wakacji". Zostało w nim docenionych czworo uczniów i jeden nauczyciel naszej szkoły:
Bartosz Włodarczyk z kl. IVa - I miejsce w kategorii pejzaż za zdjęcie morskiego wybrzeża,
Remigiusz Haber z kl. IVc - I miejsce w kategorii postać za zdjęcie łamacza fal,
Szymon Zegarowski z kl. VIa – wyróżnienie w kategorii pejzaż za zdjęcie leśnej impresji,
Emilka Jura z kl. IIIc – wyróżnienie w kategorii detal za zdjęcie zwietrzonej skały.
p. Beata Musiał - I miejsce w kategorii detal za zdjęcie zapłakanej szyby.

Wkrótce zostanie przygotowana wystawa pokonkursowa i będziecie mogli podziwiać nie tylko prace naszej piątki laureatów, ale także pozostałe zdjęcia zgłoszone do tej edycji.
Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!