8.12.2016 - "MOJA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI. W ŚWIECIE SIENKIEWICZA" - PODSUMOWANIE

8 grudnia odbyło się uroczyste podsumowanie i ogłoszenie wyników III Międzyszkolnego Konkursu „Moja zakładka do książki. W świecie Sienkiewicza”, na który wpłynęły aż 104 zakładki. Po wtajemniczeniu w tematykę tegorocznej edycji konkursu, zapoznaniu z sylwetką twórczą Henryka Sienkiewicza i krótkim podsumowaniu przedsięwzięcia twórcy najpiękniejszych prac otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Spotkanie umilił słodki poczęstunek. Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, oraz opiekunom zachęcającym do podjęcia wyzwania. I miejsce: Szymon Lukasczyk z SP 6 w Zabrzu, II miejsce: Paulina Skowron z SP 17 w Zabrzu, III miejsce: Nicola Szmatloch z SP 15 w Chorzowie, wyróżnienie: Małgorzata Tułaj z SP 30 z Rudy Śląskiej, wyróżnienie: Magdalena Tułaj z SP 30 w Rudzie Śląskiej.