Jesteś tutaj:
  2. Pedagog szkolny

21.06.2016 - Dzień szkoły bez przemocy

21 czerwca odbył się "Dzień szkoły bez przemocy". Uczniowie klasy lld przygotowali przedstawienie profilaktyczne.

Bąbel w drodze do szkoły

Policjanci wydziału prewencji zaprosili uczniów klas trzecich do udziału w spektaklu pt.„Bąbel w drodze do szkoły”. Impreza została zorganizowana w ramach kampanii „Bezpieczna droga do szkoły”, i odbyła się 21 września w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Zabrzu.

Kabecjanie dają radę - jak być bezpiecznym na co dzień

Program ,,Kabecjanie dają rade - jak być bezpiecznym na co dzień" został skierowany w roku szkolnym 2013/2014 dla uczniów klas III. Prelekcja z przedstawicielami Policji odbyła się 21.10.2013r.

Zachowaj Trzeźwy Umysł 2012

Zachowaj Trzeźwy Umysł to Ogólnopolski Program Profilaktyczny skierowany dla uczniów klas I - VI. Laureatem ogólnopolskiego konkursu plastyczno-literackiego ,,Oto ja" w roku szkolnym 2012/2013 został uczeń klasy II a - Oskar Auguścik.

Zachowaj Trzeźwy Umysł 2009

Laureaci miejskiego przeglądu małych form teatralnych: Małgorzata Hadasz, Julia Kowalczyk, Magdalena Marek, Anna Paulina Dembińska, Magdalena Gaweł.

Laureatką ogólnopolskiego konkursu profilaktycznego została Aleksandra Guziel.