• Odwiedziło nas: 615688 osób
  • Do końca roku: 74 dni
  • Do wakacji: 251 dni

41-806 Zabrze

ul. Korczoka 98

Tel: 032 271-26-61

Czwartek, 2018-10-18

Imieniny:

Hanny, Klementyny

GRONO PEDAGOGICZNE

Jesteś tu: » Strona główna » GRONO PEDAGOGICZNE

  

 

 

mgr Agata Gąsior

Dyrektor Szkoły

pedagog szkolny

mgr Sylwia Czekan

Wicedyrektor Szkoły

historia

mgr Agnieszka Beldzik język polski,
historia i społeczeństwo
mgr Beata Celak edukacja wczesnoszkolna
Pani Sabina Czekan wychowanie fizyczne,
świetlica
mgr Jagoda Długosz edukacja wczesnoszkolna,
język angielski
mgr Jolanta Dolny wychowanie fizyczne
mgr Dominika Drąg tyflopedagog,
pedagog specjalny
mgr Justyna Elias-Sojka religia
mgr Urszula Eliasz chemia
mgr Justyna Filak matematyka
mgr Grażyna Gagat edukacja wczesnoszkolna
mgr Aneta Garlińska-Preg język angielski
mgr Magdalena Gasek język angielski
Pani Irena Gawlica zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
mgr Magdalena Gawlica pedagog szkolny
Pani Katarzyna Gołuzd muzyka,
chór,
zabawy muzyczno-ruchowe
mgr Joanna Imiołek geografia,
chemia
mgr Elżbieta Iwanek język polski
mgr Sandra Jezierska edukacja wczesnoszkolna
mgr Magdalena Jeziorska świetlica,
asystent nauczyciela
mgr Agnieszka Kapuścik surdopedagog,
nauczyciel wspomagający
mgr Marta Klimuszko matematyka
Ks. mgr Mariusz Kostka religia
mgr Grażyna Kowalczyk-Borończyk nauczyciel-bibliotekarz,
język polski
mgr Edyta Kraszewska-Szymura język włoski
mgr Agnieszka Kujawa-Holiczko zajęcia socjoterapeutyczne
mgr Małgorzata Kulawiak język angielski
mgr Izabella Kwiatkowska zajęcia komputerowe,
informatyka
mgr Edyta Laskowska język niemiecki
mgr Justyna Łukowska matematyka
mgr Joanna Malczyk biologia
mgr Marcin Matuszak zajęcia sportowe
mgr Barbara Mazur wychowanie do życia w rodzinie,
historia,
wiedza o społeczeństwie
mgr Monika Migała wychowanie fizyczne
mgr Ewa Młynarczyk język polski
mgr Beata Musiał religia
mgr Marlena Paduch świetlica
mgr Przemysław Pakuła wychowanie fizyczne,
zajęcia sportowe
mgr Bronisława Perek technika,
zajęcia techniczne
mgr Katarzyna Poloczek fizyka
mgr Mariola Pomorska edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Małgorzata Robotycka-Styszko geografia
mgr Dorota Rosińska wychowanie fizyczne
mgr Anna Skorupka świetlica
mgr Anna Smoleń-Bieniasz

edukacja wczesnoszkolna,
logopeda

mgr Katarzyna Smuga język polski
mgr Lidia Smuga świetlica
mgr Roman Sokołowski wychowanie fizyczne
mgr Alina Sołowiej edukacja wczesnoszkolna,
matematyka
mgr Mirosława Sowa przyroda,
biologia,
plastyka
mgr Agnieszka Stachów-Kielc nauczyciel-bibliotekarz
mgr Roman Stempski wychowanie fizyczne
mgr Magdalena Szkarłat matematyka
mgr Małgorzata Utracka edukacja wczesnoszkolna
mgr Joanna Walczak doradztwo zawodowe
mgr Walerian Warzecha plastyka
mgr Daria Wasiak język angielski
mgr Beata Widuch edukacja wczesnoszkolna
mgr Marzena Wiśniewska-Kopeć język polski
mgr Marianna Wójcik informatyka
mgr Bożena Wrześniak język polski
mgr Katarzyna Zalewska-Pepel edukacja wczesnoszkolna,
świetlica

Opracowanie: szkolnastrona.pl