• Odwiedziło nas: 491915 osób

Imieniny:

Anny, Mirosławy

Jesteś tu: » Strona główna » O szkole

Rys historyczny naszej szkoły przygotowany w ramach Programu "Kicaj zdrowo"

przez panią mgr Sylwię Czekan.

*     *     *

25-lecie naszej Szkoły

23 października 2009 nasza Szkoła obchodziła 25-lecie istnienia.

O godzinie 10.00 rozpoczęła się uroczysta msza święta w intencji uczniów, nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji z podziękowaniem za to ćwierćwiecze. Mszę poprowadzili ks. Jerzy Pająk i ks. Jacek Rauchut.

Podczas uroczystej akademii wystąpili byli dyrektorzy szkoły (Marek Szajer, Wiktor Laska, Alicja Szostek, Irena Wicińska) oraz obecni - pani dyrektor Agata Gąsior i vice dyrektor Bronisława Perek, zaproszeni goście i uczniowie. Łzom wzruszenia i wspomnieniom nie było końca.

Szkoła Podstawowa nr 17 powstała w 1984r., nosi imię "Bohaterów Westerplatte", obecnie uczy się tu 270 uczniów, zatrudnionych jest 33 nauczycieli. Szkoła posiada certyfikaty: "Szkoła bez przemocy" oraz "Szkoła z klasą".

Galeria - Jubileusz 25-lecia

Galeria - Jubileusz 20-lecia