Dzień Dziecka :)
2026-06-05
1 czerwca w naszej szkole odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka!
Była to wspaniała okazja do integracji uczniów oraz wspólnej zabawy ![]()
Atrakcji było co niemiara: gra terenowa, warsztaty robienia mydełek, tatuaże brokatowe, malowanie buziek, popcorn, grill, zabawy sportowe i nie tylko.







