Certyfikat „Szkoła bez przemocy”

W roku szkolnym 2007/2008 szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu społecznego „Szkoła bez przemocy”. Miło nam poinformować, że nasze starania, aby szkoła była środowiskiem bezpiecznym i przyjaznym dla ucznia oraz liczne działania zapobiegające zjawisku agresji i przemocy zostały uhonorowane certyfikatem:

Szanowni Państwo,

W imieniu Organizatorów Programu, chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim dyrektorom, nauczycielom, uczniom i rodzicom za aktywny udział w IV edycji Programu "Szkoła bez przemocy" oraz za wszelkie działania podjęte na rzecz szkoły bezpiecznej i przyjaznej. Mamy nadzieję, że proponowane działania stanowią wsparcie dla Państwa w realizacji wielu cennych inicjatyw na rzecz szkoły i jej otoczenia.

Podsumowując IV edycję przesyłamy Państwu certyfikat potwierdzający udział szkoły w Programie w roku szkolnym 2009/2010.